Ako funguje sérum na rast mihalníc?

Účinné sérum na rast mihalníc by malo fungovať podľa sľubu výrobcu. Podľa jeho vlastností môže zahustiť a predĺžiť mihalnice. Niektoré séra na rast mihalníc môžu len zvlhčiť alebo vyživiť riasy bez dodania extra objemu. Čo spôsobuje, že séra fungujú na toľkých úrovniach? A čo vlastne sú tie séra na rast mihalníc?

Aby séra na rast mihalníc účinkovali efektívne, musia spĺňať pár podmienok. Dobrý aplikátor, formula bohatá na aktívne zložky a metóda aplikácie.

Formula séra na rast mihalníc, ktorá je založená na prírodných zložkách založených na rastlínách by mali byť bezpečné a veľmi účinné. Esenciálne oleje, Vitamín E, a B5 urýchľujú rast mihalníc a znesú fázu života rias. Prírodná formula upokojuje pokožku a poskytuje hydratáciu a výživu do hĺbky pre folikuly mihalníc a samotné riasy. Nemalo by nikdy spôsobovať ťažkosti vo forme začervenania, svrbenia alebo puchnutia. V prípade, že sa tak stane, prestaňte užívať produkt a spojte sa so svojim obvodným lekárom pre ďalšiu radu. Sú avšak ľudia, ktorí majú super citlivú pleť, takže aby ste eliminovali nepriaznivé účinky, najprv aplikujte len trošičku séra na rast mihalníc na vnútornú stranu vašej ruky a skontrolujte, či na neho nemáte nejakú kožnú reakciu. Je to narýchlejší spôsob, ako zistiť, či je pre vás sérum bezpečné.

Aplikátor hrá dôležitú úlohu pri procedúre so sérom na rast mihalníc. Kefka by mala byť malá a špicatá, aby mohla presne pokryť oblasť línie mihalníc. Príliš veľký alebo neohybný aplikátor nemusí rozniesť sérum pravidelne. Niektoré séra na rast mihalníc majú kefky ako maskara a nepovažujú sa za také účinné ako tie so špicatým aplikátorom. Po čase môžu mihalnice vyzerať silnejšie, lesklejšie a zdravšie, ale nespôsobí to rast dlhších a hustejších mihalníc.

Často nevenujeme svoju pozornosť tou, ako nanášame sérum na rast mihalníc. Nezabudnite začať z vnútorného kútika a pohybovať aplikátor presne po línii mihalníc smerom k vonkajšiemu kútiku. Ak sa produkt používa pred spaním, nemusíte nanášať sérum na rast mihalníc na spodnú líniu rias, keďže produkt sa sám prenesie pri zatvorení očí.