Ako používať sérum na rast mihalníc

Kto by nechcel mať dlhé, lesklé mihalnice? Všetky ženy robia všetko preto, aby zlepšili svoj stav. Je dôležité si uvedomiť, že rôzne druhy maskár alebo umelých mihalníc vám časom môžu dodať opačné výsledky. Doposiaľ sú séra na rast mihalníc jediným a prírodným spôsobom pre zvýraznenie vašich mihalníc. Ako používať sérum na rast mihalníc? Buďte pokojní a čítajte ďalej.

Krok 1 – Odstránenie Make up-u

Väčšina, ak nie všetky kozmetické prípravky, nefungujú na upchatej pokožke. Aktívne zložky nedokážu preniknúť cez zvyšky make up-u a ostatné nečistoty. Očný podklad, korektor, olejnatý očný krém blokujú zložky prírodného séra na rast mihalníc a tak sa nedostanú ku korienkom mihalníc a nemôžu naplno fungovať. Nezabudnite si vždy vyčistiť pleť pre aplikovaním séra na rast mihalníc. Vysušte svoju pleť s uterákom, aby na viečkach neostala žiadna vlhkosť. Väčšina sér na rast mihalníc sa odporúča používať pred spaním, kedy je ten najlepší čas aj na umytie tváre.

Krok 2 – Aplikácia

Keď je vaša pleť úplne čistá, použite sérum na rast mihalníc podľa inštrukcii výrobcu. Veľká väčšina zvýrazňovačov má drobný kefkový aplikátor, ktorý vyzerá ako aplikátor očnej linky. Mali by ste začať nanášať sérum na rast mihalníc z vnútorného kútika, pohybujúc kefku pozdĺž línie rias smerom k vonkajšiemu kútiku oka. Nemusíte používať produkt na spodnej línii rias, keďže sérum sa samo prenesie počas žmurkania. Niektoré zvýrazňovače majú kefku ako maskara a nanášame ich pohybom do strán na mihalnice od korienkov smerom nahor ku koncom. Každé sérum na rast mihalníc stimuluje rast vlasu, takže ak máte riedke obočie, tiež ho môžete použiť na to, aj keď výrobca túto možnosť nespomína.

Krok 3 – Procedúra

Fáza rastu mihalníc trvá 90-150 dní a je to optimálny čas pre zabratie každého séra na rast mihalníc. Ak výrobca zvýrazňovača sľubuje úžasné riasy len po 10 dňoch, nemôže to byť pravda. Riasam trvá kým narastú a ak chcete vidieť výsledky, budete si musieť počkať aspoň 6 týždňov. Pre najlepšie výsledky skúste používať sérum na rast mihalníc pred spaním, aby mali aktívne zložky dosť času na to, aby sa dostali k folikulám mihalníc a odtiaľ pôsobili.

Krok 4 –Buďte pokojní a naďalej používajte sérum na rast mihalníc

Aj tie najlepšie séra na rast mihalníc nebudú fungovať, ak ich zabudnete používať. Pamätanie si aplikácie séra možno vyzerá ťažké, ale uvidíte, že to zaberá asi len 3 sekundy a rýchlo sa stane súčasťou vašej rutiny pred spaním.