FEG Sérum na rast mihalníc

fegSérum na riasy FEG sa predáva v malej plastovej fľaši, do ktorej sa zmestí 3ml účinného séra. Tieto tri mililitre vám vydrží zhruba päť až šesť mesiacov. Vďaka tomu, že je FEG plné prírodných ingrediencií, odporúča sa jeho použitia prediskutovať s lekárom a to hlavne v prípade, že trpíte alergiami.

Hustá konzistencia séra sťažuje aplikáciu. Aplikácia je obtiažna aj s dodaným kartáčikom. Okrem toho sa vám vďaka produktu môžu zlepovať riasy a špiniť riasy. Ak sa chcete šmúh zbaviť, stačí použiť nejaký odličovacie prostriedok či si namočiť bavlnenú handričku do horúcej vody.

Produkt by sa nemal dostať do očí, pretože môže spôsobovať iritácie a vyvolávať alergické reakcie.

Sérum obsahuje okrem zmesí vyživujúcich riasy aj substancie, ktoré vyživuje samotnej viečko. Medzi tieto substancie sa radia vitamín B12 či extrakty z uhorky, zeleného čaju, tekvicového semienka, atď. Ak ste teda voči akejkoľvek z týchto ingrediencií alergickí, produkt nepoužívajte!

Po niekoľkých mesiacoch liečebné kúry budú riasy ďaleko pružnejšie, lepšie vyživované a celkovo zvodnejšie a krajšie. Na druhú stranu nemôžeme vychváliť predlžovacie a zahusťovacie vlastnosti séra. Ďalej si nemôžeme všimnúť žiadneho posilnenia či regenerácie. Bohužiaľ tak FEG neplní svoje sľuby.

Keďže sa produkt dá zakúpiť cez internet, môže sa užívateľ stretnúť s množstvom lacných náhradiek. Odporúčame sa takýmto produktom vyhnúť, pretože môžu spôsobovať vedľajšie účinky, či alergické reakcie, na ktoré nie ste vôbec pripravení.

KLADY

  • Vyživuje ako riasy, tak viečka

  • Riasy zvlhčuje

  • Prírodné zloženie

ZÁPORY

  • Predlžuje ani zahusťuje

  • Spôsob aplikácie

  • Množstvo falzifikátov a náhradiek