LATISSE Sérum na rast mihalníc

latisseLatisse predlžuje, posilňuje a zahusťuje riasy. Aj keď sa dá produkt vcelku ťažko zohnať, mnoho ľudí sa nechá počuť, že ho používajú. Ďalej mnoho ľudí tvrdí, že sa výsledky dostavia takmer okamžite, zatiaľ čo iní tvrdia, že sa dostaví až do mesiaca.

Latisse sa dodáva v malej fľaštičke, ktorá je zapečatená korkovou zátkou. Fľaštička vám vždy dodá jednu kvapku, ktorú aplikujete pomocou kefky. Produkt stačí aplikovať na horné riasy, pretože sa na tie dolnej dostane sám od seba pri spánku. Aplikácia sa musí opakovať každý večer a musí jej predchádzať vyčistenie a osušenie rúk a pokožky okolo očí. Neodporúča sa na riasach zanechávať makeup, pretože môže zamedziť pôsobenie séra.

Počas liečby sa vďaka aplikácii séra môžeme stretnúť s vedľajšími účinkami. Príkladom môže byť začervenanie očí, opuchy či prasknuté kapilárnej cievy. Našťastie iritácie po pár dňoch zmizne.

Pokiaľ nezmizne, mali by ste možnosť ďalšej liečby konzultovať s vaším lekárom.

Čo sa týka dávkovania, bude stačiť jedna dávka denne, napríklad pred spaním. Produkt by ste nemali aplikovať viackrát ako raz, pretože vám obsah fľaštičky vydrží na dva mesiace ranné a večerné aplikácie (jedna kvapka na jeden rad rias). Okrem toho môže vyššie frekvencie aplikácie viesť k iritáciám.

Cieľom Latisse je hlavne predĺženie a zahustenie rias. Prvých výsledkov si môžete všimnúť po asi troch dňoch pravidelnej aplikácie. Riasy sa takmer dvojnásobne predĺži. Bohužiaľ ale po skončení liečby dlhé riasy vyzerajú a sú nahradené riasami normálnej dĺžky.

KLADY

  • Dobré dávkovanie

  • Predlžuje a zahusťuje riasy

ZÁPORY

  • Iritácie

  • Výsledky nevydrží dlho

  • Fľaštička nevydrží dlho