REVITALASH Sérum na rast mihalníc

revitalash2Revitalash sa odporúča ľuďom, ktorí by si radi predĺžili, zahustili či posilnili svoje riasy. Produkt je dostupný v fľaštičke s obsahom 3,5 ml a 2,5 ml. Obe veľkosti sú zabalené do bielostriebornej krabičky. Produkt je v krabičke chránený proti mechanickému poškodeniu a proti rozliatiu. Ďalej v krabičke nájdeme manuál, v ktorom sa nachádza všetky potrebné informácie.

Prvé výsledky liečebné kúry sa dostaví po asi štyroch až šiestich týždňoch pravidelnej aplikácie. Môžeme si všimnúť ľahkého predĺženia a posilnenia rias. Až do poslednej aplikácie sa vám budú riasy predlžovať a posilňovať. Bude možno až prekvapení tým, o koľko budú vaše riasy po skončení liečebnej kúry flexibilnejšie. Bohužiaľ ale výsledky nevydrží dlho a po zhruba dvoch mesiacoch od poslednej aplikácie sa vaše riasy vráti do stavu, v ktorom boli pred prvou aplikáciou.

Počas prvých aplikácií sa môžete stretnúť s ľahkou iritáciou v oblasti okolo očí.

Môžete sa stretnúť so svrbením, štiepaním, začervenaním a lechtáním. Ak trpíte akúkoľvek dermatologickou či optickou vadou / chorobou, mali by ste použitie produktu prediskutovať s vaším lekárom. Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, produkt by ste nemali v žiadnom prípade používať. To isté platí aj pre deti.

Ako aplikátor slúži kartáček. S jeho pomocou stačí sérum natrieť na korienky horných aj dolných rias. Aj keď je produkt vo svojej podstate vodnatý, veľmi rýchlo sa vstrebe a nenatečie vám teda do očí. Akonáhle dosiahnete vašich vytúžených výsledkov, môžete si ich udržať občasnú aplikáciou séra. Odporúča sa ho aplikovať štyrikrát do týždňa. Výsledok vám vydrží tak dlho, ako udržíte vaše korienky vyživené.

Revitalash INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

KLADY

  • Vyživuje riasy

  • Krásne a praktické balenie

  • Jednoduchá aplikácia

  • Predlžuje riasy

ZÁPORY

  • Výsledky sa rýchlo stratí

  • Neodporúča sa ľuďom s alergiami

  • Môže iritovať