LASHCODE Sérum na rast mihalníc

www.lashcode.sk

Verte alebo nie, Lashcode Serum patrí medzi tie najlepšie séra. Ak ste nikdy predtým nepoužívali prípravky pre zlepšenie stavu mihalníc, ale hľadáte ten ideálny produkt – s

Lashcode sa trafíte do čierneho!

Už na začiatku používania tohto séra uvidíte jeho efektivitu. Nemusíte sa obávať, ak je pokožka na vašich viečkach precitlivená alebo ak nosíte kontaktné šošovky. Lashcode sérum prešlo dôkladným testovaním a je vhodné úplne pre každého.

Toto sérum má množstvo pozitívnych účinkov, takže je ťažké mu konkurovať. Navyše má Lashcode väčší objem ako iné výrobky, vydrží dlhšie a jeho cena odpovedá kvalite a rýchlym výsledkom, ktoré vďaka nemu získate.

Hlavnou úlohou séra od Lashcode je stimulácia rastu nových mihalníc.

Vaše oči budú nádherne zvýraznené a svojim pohľadom prekypujúcim krásnymi riasami jednoducho oslníte svoje okolie! Vďaka Lashcode sa už mnohé ženy vzdali falošných rias. Prirodzené mihalnice vyzerajú tak úžasne, že sa nanášanie maskary pre vás stane koníčkom, nie nevyhnutnosťou. Už nebudete potrebovať riasenku za každých okolností pre dlhšie, hustejšie alebo objemnejšie mihalnice. Lashcode znovu odhalí krásu vašich vlastných rias.

Rozlúčte sa s očnými linkami, ceruzkami a špirálami. Lashcode vám zaručí, že vaše prirodzené mihalnice budú o 50% dlhšie a hustejšie. Objem rias sa takisto zdvojnásobí. A preto môžete úplne zabudnúť na falošné mihalnice a namiesto toho si užívať svoje prirodzené riasy. Môžete sa vzdať tiež natáčania a predlžovania– Lashcode je proste tá najlepšie voľba, ktorá vám zaručí nádherné riasy!

Nezáleží na tom, či sú vaše mihalnice krátke, svetlé alebo vypadávajú, tento produkt vyrieši všetky problémy.

Nielenže Lashcode mihalnice predlžuje, zväčšuje ich hustotu a skrášľuje ich zatočenie, udržuje ich tiež zdravé. Počas prvých týždňov používania riasy viditeľne zosilnejú, pričom sérum navyše udržuje optimálnu úroveň hydratácie pokožky na očných viečkach.

Aplikácia je rýchla a jednoduchá: na suché viečka (ako keby ste kreslili očnú linku) naneste jednu dávku séra raz za deň (napr. večer po odlíčení). Produkt sa veľmi rýchlo vstrebáva a posilňuje folikuly od prvého dňa. Potrebujete len jeden hladký pohyb štetca. To jediné musíte urobiť pre nádherné, husté a zdravé mihalnice – jeden jediný pohyb!

VÝHODY:

  • Stimuluje rast, mihalnice sú dlhšie a hustejšie.
  • Zaisťuje optimálnu hladinu hydratácie.
  • Má zvlhčujúci účinok na pokožku očných viečok.
  • Aplikácia je veľmi jednoduchá.
  • Prvé účinky sú viditeľné už po dvoch týždňoch.

NEVÝHODY:

  • Dostupné len na e-shope.